У Рівненській області у 13 старателів вилучено арсенал приладдя для незаконного видобутку бурштину та зброю

У Рівненській області у 13 старателів вилучено арсенал приладдя для незаконного видобутку бурштину та зброю

27.11.15 15:01 0 285
На території Дубровицького лісництва Рівненської області понад десяток чоловіків за допомогою спеціального приладдя розмили поверхню ґрунту з метою незаконного видобування бурштину-сирцю. Злочинні дії були припинені працівниками прокуратури та поліції. Про це повідомив прокурор Дубровицького району району Микола Федорчук.

На місці події правоохоронці вилучили 3 мотопомпи кустарного виробництва, 10 пожежних шлангів, електрогенератори та велику кількість іншого приладдя, призначеного для незаконного видобутку сонячного каміння, 4 транспортних засоби, а також зброю - автомат.

Прокуратурою Дубровицького району Рівненської області розпочато здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, зареєстрованому органами поліції за ч. 2 ст. 240 (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) та ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне зберігання вогнепальної зброї).

На даний час проводяться слідчі дії з метою документування протиправної діяльності, пов'язаної із незаконним видобуванням бурштину.

Прес-служба прокуратури Рівненської області Tweet
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Як не стати жертвою ...
Наступна новина: У Житомирському районі ...

КОМЕНТАРІ