На Вінничині поліція працює в посиленому режимі та закликає громадян бути пильними

На Вінничині поліція працює в посиленому режимі та закликає громадян бути пильними

28.11.15 11:20 0 305
Для підтримання публічної безпеки і порядку в обласному центрі щоденно на патрулювання міста заступають 20 мобільних екіпажів поліції.

у Вінниці відбулась інструктивна нарада поліцейських, які заступили на службу з охорони порядку у громадських місцях міста.

За словами заступника начальника управління превентивної діяльності поліції Вінниччини Павла Солоненка, всі працівники поліції орієнтовані на відповідне реагування на всі звернення громадян, надання їм необхідної допомоги та на недопущення та виявлення правопорушень.

- На патрулювання міста щоденно заступають 20 екіпажів поліції, які несуть службу і реагують на всі звернення громадян. Завдяки збільшенню кількості патрулів час прибуття на місце пригоди зменшився до 5-6 хвилин. Такі ж патрулі працюють і на території області.

В умовах реформування правоохоронної системи працівники управління безпеки дорожнього руху стежать за правопорядком на дорогах Вінниччини. В подальшому їх функції перейдуть до патрульної поліції, яка створюється.

Вінницька поліція несе службу в посиленому режимі та просить громадян з розумінням поставитись до попереджувальних заходів та перевірки транспортних засобів на дорогах області. У разі виявлення підозрілих предметів, залишених без нагляду тривалий час, а також осіб з підозрілою поведінкою, прохання негайно звертатися до найближчого відділу поліції або телефонувати за номером «102».

Відділ комунікації ГУНП

у Вінницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ