Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення вже 10 років стоїть на сторожі безпеки Закарпаття

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення вже 10 років стоїть на сторожі безпеки Закарпаття

28.11.15 12:44 0 285
Безпеку людей і навколишнього середовища, їх захищеність від шкідливого впливу техногенних, природних, екологічних надзвичайних ситуацій уже десятий рік разом з іншими державними структурами забезпечують працівники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області. Його було створено в Ужгороді 30 листопада 2005 року.

Урочистості з цієї нагоди пройшли 27 листопада, в Ужгороді.

У складі загону працюють досвідчені знавці своєї справи, професіонали, які щомиті готові вступити в боротьбу з надзвичайною ситуацією. А керує ними полковник служби цивільного захисту Олег Паламарчук.

За роки існування загону його працівники брали участь у ліквідації наслідків багатьох надзвичайних ситуацій, а саме: в роботах із забезпеченням проходу льодоходів та паводкових вод, невідкладних заходах із запобігання заторам на річках Уж та Латориця, очищенні місцевості на територій від вибухонебезпечних предметів Міністерства оборони України в с. Новобогданівка Запорізької області та м. Лозова Харківської області, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, розбиранні аварійно небезпечних будівель, ліквідації наслідків буревіїв, невідкладних роботах із розчищення русел річок та мостових опор, надання допомоги та порятунку людей у горах. Цей оперативно-рятувальний підрозділ також бере участь у антитерористичній діяльності, де знешкоджує та очищує місцевість від вибухонебезпечних предметів на Сході держави.

Даний перелік можна продовжувати. Загалом за роки свого існування було здійснено більше тисячі бойових виїздів.

Розпочалися урочистості з показу спецтехніки та обладнання рятувальників, що розташувалися на території загону, який дислокується в обласному центрі на вулиці Верещагіна. Це і важка інженерна техніка, яку можна використовувати в умовах низьких температур та снігових заметів; автомобілі розмінування, аварійно-рятувальні машини іноземного виробництва «Steyr» та «Dennis», спецобладнання та плавзасоби водолазів, піротехніків, групи радіаційного та хімічного захисту й інші.

«Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення залишається тією службою, що миттєво приходить на допомогу незалежно від характеру загрози. Також приємно констатувати, що наші рятувальники з будь-яких екстремальних ситуацій повертаються переможцями, демонструючи численні факти мужності та звитяги, готовності прийти на допомогу тим, хто її потребує», - зазначив у своїй вітальній промові начальник У ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак. Також він побажав колегам та їх родинам доброго здоров’я, життєвої наснаги та успіхів у нелегкій повсякденній праці та вручив найкращим рятувальникам нагороди й грамоти. Троє рятувальників також отримали посвідчення учасника бойових дій за службу в зоні АТО.

Зіі щирими словами подяки, добрими побажаннями завітали на свято й гості: заступник начальника Управління МВС України в Закарпатській області Іван Гецко, директор Ужгородського міжрайонного управління водного господарства Василь Івегеш, начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи Ужгородського міськвиконкому Ірина Зима та інші.

Продовжились урочистості рятувальників святковим концертом за участю художніх колективів області, які подарували глядачам музичні та танцювальні номери.

Після завершення святкової програми працівники загону та гості мали змогу почастувати польовою кухнею.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Хмельницькій області ...
Наступна новина: У Хмельницькій області ...

КОМЕНТАРІ