завершилися загальноукраїнські збори керівників територіальних курсів навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

завершилися загальноукраїнські збори керівників територіальних курсів навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

28.11.15 09:46 0 187
На виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. № 476-р з 25 по 26 листопада в Рівному пройшов дводенний семінар-практикум з керівниками територіальних курсів навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності всіх областей України.

В ході даного заходу до учасників було доведено останні зміни у законодавчих актах Президента, Уряду, МВС та ДСНС України щодо організації заходів цивільного захисту.

У відкритті зборів взяли участь перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський, начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

У ході теоретичної частини зборів було заслухано й обговорено ряд доповідей та проблемні питання щодо організації роботи територіальних курсів, навчально-консультативних пунктів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, порядок підготовки керівного складу і учасників спеціальних об’єктових навчань (тренувань) у підготовчий період та під час проведення навчань (тренувань). Також учасники зборів обмінялися досвідом у сфері навчання і підготовки керівного складу та населення у сфері цивільного захисту.

Для проведення практичної частини учасників семінару було розподілено на 3 навчальні групи на трьох суб’єктах господарювання: „Рівнеоблводоканал”, ПАТ „Поліссяхліб” та ЖКП „Галицьке”.

Наприкінці роботи семінару з коментарями щодо організації роботи з підготовки, проведення розбору КОН, відповідями на численні запитання та підбиттям підсумків семінару виступили заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян та заступник начальника управління планування та координації заходів цивільного захисту Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Осипенко. Вони наголосили, що для виконання поставлених державою завдань чимале значення відіграє рівень професіоналізму співробітників, тому, насамперед необхідно звернути на забезпечення якісного підбору, навчанню та розподілу кадрів з врахуванням їх професійної підготовки. Функціональне навчання має бути неформальним, з урахуванням особливостей кожної категорії слухачів. Особливу увагу, крім теоретичних знань, слід надавати практичній роботі з розробки плануючої документації з ЦЗ та проведення комплексних об’єктових навчань та тренувань, адже лише спільні зусилля, наполеглива праця та відповідальне ставлення до поставленої мети, допоможуть подолати труднощі та досягнути успіху, особливо в контексті нових вимог сучасності.

Звичайно, учасники семінару обмінялись інформацією, досвідом, обговорили актуальні питання сьогодення. Було визначено заходи щодо підвищення ефективності роботи, обговорення перспективи розвитку функціонального навчання, визначено пріоритетні завдання на майбутнє.

Заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян подякував за гостинність рівненчан та зазначив, що під час зборів вдалося вирішти багато питань щодо здійснення ряду заходів планування у сфері організації заходів цивільного захисту.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Страшна звістка зі сходу: ...

КОМЕНТАРІ