Чернівці: Учні четвертих і сьомих класів отримають підручники до нового року – заступник міністра освіти

Чернівці: Учні четвертих і сьомих класів отримають підручники до нового року – заступник міністра освіти

28.11.15 10:28 0 181
Учні четвертих та сьомих класів, які досі навчаються без підручників, отримають книжки для навчання до кінця 2015 року. Про це з парламентської трибуни заявив заступник міністра освіти Андрій Гевко.

«На сьогоднішній день договори про закупівлю підручників укладені. Зараз відбувається процедура закупівлі і проплати», – повідомив заступник міністра. За його словами, Міністерство освіти замовило підручників для учнів четвертих і сьомих класів на суму 69 мільйонів гривень. Інститут модернізації змісту освіти лише у листопаді провів перший тендер та замовив першу частину підручників. Термін поставки підручників – 30 листопада.

Створені за новими, вдосконаленими програмами підручники будуть для учнів безкоштовними. Половину їх вартості оплатить держава, половину – місцеві бюджети. Затримка із випуском та поставкою підручників пов'язана із відсутністю коштів у міністерства фінансів. Загальна сума коштів, виділена з держбюджету на придбання підручників у 2015 році, становить 267 мільйонів 331 тисяча гривень.

У Чернівцях в міському бюджеті для закупівлі нових підручників учням 4-х і 7-х класів зарезервовано понад 1 млн. грн.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ