У Тернополі виділили кошти на реконструкцію набережної в напрямку пляжу «Циганка»

У Тернополі виділили кошти на реконструкцію набережної в напрямку пляжу «Циганка»

28.11.15 14:58 0 258
На черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету міста на 2015 рік. Зокрема, за словами міського голови, казна отримала більше коштів, ніж планували. Відтак, дохідна частина зросла на 16 мільйонів 700 тисяч гривень. На цю ж суму збільшили і видатки. Зокрема, спрямували кошти на освітню та медичну галузь для зарплат вчителів та медиків.

«Видатки спрямовані в основному на виплату зарплат вчителям, вихователям у садочках та медикам, оскільки уряд знову не фінансує зарплату бюджетникам. Крім того кошти спрямовані на завершення ремонту та придбання необхідного обладнання для відкриття садочку №3 на вулиці Юності. Спрямовані кошти на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та харчування дітей учасників АТО у школах», - прокоментував Сергій Надал.

Крім того, виділили гроші для закупівлі нового обладнання для лікарень міста – моніторів для спостереження за важкохворими та кардіостимуляторів. Також передбачили кошти на проведення вакцинації, придбання медикаментів та продуктів харчування. Ще 300 тисяч гривень виділили на виплату допомоги малозабезпеченим.

Окрім цього передбачені кошти і на виготовлення проекто-кошторисних документацій для реконструкції набережної в напрямку пляжу «Циганка», для освітлення міста, для схеми теплопостачання, для ремонту міжквартальних проїздів і капітального ремонту житлового фонду.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Луцьку "Зірка ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ