В Івано-Франківській області рятувальники вдосконалювали свої вміння та навички у школі підвищення оперативної майстерності

В Івано-Франківській області рятувальники вдосконалювали свої вміння та навички у школі підвищення оперативної майстерності

28.11.15 16:12 0 301
На пункт зв’язку пожежно-рятувальної служби області щодня надходять повідомлення з проханням надати допомогу людям, котрі потрапили в різні надзвичайні ситуації. Проведення рятувальних робіт під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, гасіння пожеж різних ступенів складності, порятунок людей в екстремальних ситуаціях – це не повний перелік викликів, на які миттєво реагують рятувальники.

Щоб оперативно та професійно виконувати поставлені перед службою завдання, особовий склад постійно працює над вдосконаленням своїх практичних навичок щодо дій в різних надзвичайних ситуаціях. Саме під час занять в школі оперативної майстерності рятувальники здобувають потрібні знання.

26 листопада в школі підвищення оперативної майстерності свої професійні вміння та навички вдосконалювали начальники державних пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС в області.

Традиційно заняття складалися з двох частин: теоретичної та практичної. Після прослуханих навчальних лекцій рятувальники вправлялися в правильному одяганні тепловідбивного костюма, оперативному розгортанні відділення з встановленням пожежного автомобіля на пожежний гідрант, закріпленні рятувальної мотузки за конструкцію, підйомі комбінованим способом у вікно четвертого поверху навчальної вежі.

Професія рятувальника вимагає від її представників насамперед високої професійності, мужності та витривалості. Це якості, без яких на оперативних виїздах їм не обійтись. Тому вдосконалення своєї фізичної та професійної підготовки для кожного рятувальника є першочерговим завданням.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Закарпатті ...
Наступна новина: На Львівщині поліцейські ...

КОМЕНТАРІ