НКРЕКП підтримала Субкредитний договір про залучення позики від Уряду ФРН для модернізації системи водопостачання Чернівців

НКРЕКП підтримала Субкредитний договір про залучення позики від Уряду ФРН для модернізації системи водопостачання Чернівців

29.11.15 12:23 0 374
Субкредитний договір про залучення позики в сумі 17 млн. євро від Уряду ФРН через німецький державний банк розвитку KfW для модернізації системи водопостачання Чернівців одностайно погоджено на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулося 26 листопада у Києві. В роботі комісії взяли участь Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та начальник КП «Чернівціводоканал» Сергій Дзезик.

«Проект реконструкції муніципального водного господарства є важливим для міста. Він дозволить знизити технологічні та фізичні втрати води, підвищити енергоефективність виробництва. Завдяки реалізації проекту чернівчани отримають не лише економічний, а й соціальний ефект за рахунок покращення якості води. Місто готово до його реалізації», – зазначив міський голова Олексій Каспрук.

Начальник КП «Чернівціводоканал» Сергій Дзезик звернув увагу членів НКРЕКП на те, що Проект муніципального водного господарства є комплексним і передбачає реконструкцію, як окремих об'єктів водного господарства міста, так і оптимізацію всієї системи водопостачання Чернівців.

Текст проекту Субкредитного договору узгоджений усіма зацікавленими сторонами та з врахуванням зауважень Міністерства фінансів, НКРЕКП підписаний Чернівецькою міською радою, Чернівецькою облдержадміністрацією та КП “Чернівціводоканал” .

Члени НКРЕКП одноголосно підтримали та погодили зазначений Субкредитний договір.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ