
Працівники поліції Рівненщини, які здійснюють нагляд за безпекою дорожнього руху, впродовж 30-ти хвилин розшукали викрадений легковик.
близько 7 години 30 хвилин, на спецлінію «102» надійшло повідомлення від жителя Рівного про те, що протягом ночі у нього викрали автомобіль марки «ВАЗ 2101» білого кольору, який був припаркований у дворі будинку на вулиці Костромській, 5.
У ході проведення пошукових заходів працівники поліції роти ДПС ДАІ, підпорядкованої Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області, «по гарячих слідах» виявили викрадений легковик на вулиці Київській, 81 в місті Рівне. Автомобіль був відчинений і мав пошкодження передніх дверцят та замка запалювання.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Рівненського відділу поліції.
Дану подію зареєстровано у журналі Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінального правопорушення та інших подій Рівненського відділу поліції. Проводиться перевірка.
Відділ управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Житомирі правоохоронці ...
Наступна новина: Поліцейські затримали ...
Ресвератрол: що це таке та як він впливає на ...
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?