На місце події виїхала слідчо-оперативна група та працівники прокуратури, які виявили 20 чоловіків під час незаконного видобутку бурштину-сирцю. Усі вони — жителі Березнівського району.
Старателі мотоциклами приїхали до урочища та, використовуючи мотопомпу, приступили до «роботи». Втім, на заваді стали правоохоронці.
Роздратовані їхньою появою бурштинокопачі перешкоджали законним вимогам поліцейських та намагалися вчинити бійку.
Із місця події вилучено мотопомпу, пожежний рукав довжиною 20 метрів, каністру для пального та інше обладнання для видобутку бурштину.
Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.240 (порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації ГУНП
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Вінниччина зацікавлена у ...
Наступна новина: Засуджено двох мешканців ...
Креатин утром или перед тренировкой когда он ...
Как выбрать идеальный рум для примерки капсульного гардероба
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?