Керівник Луцької ОДПІ розповіла про новації податкового законодавства підприємцям міста Луцька та Луцького району

Керівник Луцької ОДПІ розповіла про новації податкового законодавства підприємцям міста Луцька та Луцького району

05.12.15 08:36 0 325
Начальник Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук провела зустріч із представниками бізнесу. В ході зустрічі обговорювались новації щодо зменшення податкового тиску на платників податків, налагодження партнерських стосунків та створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Зокрема, Світлана Савчук зазначила: « фіскальна служба намагається створити належні умови для успішного ведення бізнесу, стабільного та справедливого податкового середовища, та не втручається в господарську діяльність платників».

За словами посадовця, багато змін у податковому законодавстві вже реалізовані. Так, відповідно до Закону України від 17.07.2015 № 655-VIII щодо зменшення податкового тиску на платників податків, з 1 вересня діє заборона контролюючим органам використовувати акт перевірки в якості підстави для висновків щодо взаємовідносин платника податків з контрагентами, якщо платнику за результатами складання акта не вручено податкове повідомлення-рішення. Тимчасово, до 31 грудня 2016 року включно, скасовується застосування штрафних санкцій, нарахованих на суми податкового зобов'язання, які платник податків сплатив у десятиденний термін без оскарження податкового повідомлення-рішення.

Крім того, впродовж 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, платники податків можуть не нараховувати пеню при внесенні змін до податкової звітності внаслідок самостійного нарахування суми такого зобов'язання.

Керівник луцьких фіскалів проінформувала підприємців, що внесено зміни щодо надання податкових консультацій. В усній формі такі консультації надаються контролюючими органами будь-якого рівня, а в письмовій, або в електронній формі – лише контролюючими органами обласного та міжрегіонального рівня з обов'язковим розміщенням консультацій в 10-денний термін на сайті того контролюючого органу, який їх надав.

На зустрічі йшлося також про реалізацію Положення про облік платників щодо започаткування бізнесу протягом 24 годин. Взяття на облік платників фіскальною службою здійснюється на підставі відомостей із Єдиного державного реєстру у день їх надходження. На кожне повідомлення із ЄДР у день надходження формуються дані про взяття на облік платника податків та платника єдиного внеску, які включаються до реєстру. Такі дані можна отримати через он-лайн сервіс отримання відомостей з ЄДР на сайті за адресою: usr.minjust.gov.ua. Їх можна переглянути в режимі: «Безкоштовний запит». Водночас, на офіційному суб-сайті відомства щоденно оприлюднюються дані про взяття на облік платників податків та платників єдиного внеску із зазначенням його класу професійного ризику виробництва. Дана інформація доступна через банери: «Дані про взяття на облік платників податків» та «Реєстр страхувальників».

Присутніх також проінформовано про роботу Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ та функціонування електронних сервісів, їх переваги та зручність.

Сектор комунікацій Луцької ОДПІ

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Хмельницькій області ctcsz
Наступна новина: Чернівці: У міській раді ...

КОМЕНТАРІ