У Волинській області рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців сільської місцевості

У Волинській області рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців сільської місцевості

05.12.15 09:02 0 224
4 грудня працівники ДСНС навчали мешканців сільської місцевості правилам пожежної безпеки у побуті. Відпрацювання відбулося у селі Люботинь на території Гірківської сільської ради Любешівського району Волинської області.

Про проведення відпрацювання консультативна група поінформувала адміністрацію сільської ради та закликала долучатися до навчання населення.

Під час подвірних обходів співробітники ДСНС розповіли громадянам про заходи із запобігання пожежам у побуті. Особливу увагу приділили особам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Адже, як засвідчує практика, ризик виникнення пожеж у їхніх оселях значно вищий. За згодою власників помешкань рятувальники оглянули стан пічного опалення та електрообладнання, надали консультації щодо їх усунення.

Під час відпрацювання співробітники ДСНС провели профілактичні бесіди з працівниками сільського фельдшерсько-акушерського пункту.

Зокрема провели інструктажі щодо використання первинних засобів пожежогасіння, а також вручили комплект наочних матеріалів для розміщення на спеціальних стендах, щоб відвідувачі ФАПу могли переглянути основні правила безпечної поведінки.

Про неприпустимість розваг з сірниками, запальничками та іншими джерелами відкритого вогню йшлося під час виступу перед учнівською аудиторією у місцевій школі, яку рятувальники відвідали того ж дня.

Крім того, вони детально окреслили види небезпек в осінньо-зимовий період, поінформували про основні протипожежні вимоги під час проведення новорічних ранків та нагадали номери служб екстреного реагування.

УДСНС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Голова Нацполіції: ...

КОМЕНТАРІ