На Тернопіллі нагороджено переможців турніру з баскетболу за кубок Романа Гралюка

05.12.15 14:37 0 645
Баскетбольний турнір приурочений пам’яті героя пожежної охорони області Романа Гралюка відбувся 30 листопада у Тернополі. Протягом п’яти днів право володіти перехідним кубком імені героя-вогнеборця виборювали старшокласники загальноосвітніх шкіл обласного центру.

В фіналі змагань перше місце здобули учні школи № 17. Юні спортсмени шкіл № 10 та 14 посіли відповідно другу та третю сходинки п’єдесталу. Переможці та призери змагань отримали нагороди, грамоти та цінні подарунки.

Такий турнір проводиться вже 19 років поспіль. Цьогоріч його організаторами стали Тернопільський міський відділ Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, управління сім’ї, молоді та спорту міської ради та адміністрація загальноосвітньої школи №10.
Попередня новина: В Рівному урядом внесено ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...