Матері учасників АТО з Тернопільщини отримали подяки

Матері учасників АТО з Тернопільщини отримали подяки

05.12.15 10:41 0 236
Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися 4 грудня у Тернопільській обласній філармонії.

«Ми відзначаємо 24 річницю формування Збройних Сил України, - зазначив обласний військовий комісар, полковник Володимир Катинський. – Цей процес був нелегкий. На жаль, відзначаємо наше свято в умовах військових дій на території східних областей України, і представники ЗСУ приймають безпосередню участь в цій неоголошеній війні. Кожного дня вони проявляють героїзм, відчайдушність та бойову майстерність, а їхні подвиги золотими літерами будуть закарбовані в історії. Наші земляки показують високий патріотизм, стійкість, витримку. Тому висловлюю вдячність всім, хто щоденно, ризикуючи власним життя, обороняє країну».

Хвилиною мочання вшанували пам`ять усіх, хто поліг у зоні проведення Антитерористичної операції, виконуючи свій професійний та громадянський обов`язок.

Відтак матерям військовослужбовців, які несуть службу у зоні проведення АТО, вручили подяки обласного війського комісаріату.

«Відновлення кращих традицій військової служби - пріоритет для керівництва нашої держави і влади області, - зазначив голова обласної державної адміністрації Степан Барна. – Так, цього року 1 вересня ми відкрили ще один заклад – комунальний військовий ліцей у Збаражі. Зараз в області ми маємо два військових заклади такого типу. Престиж служби у ЗСУ – це питання кожного з нас. Дякую всім, хто відправив на фронт чоловіка, батька, брата. Дякую всім, хто допомагає війську. Низько схиляю голову перед подвигом тих, хто мужньо захищав нашу землю і віддав своє життя за краще майбутнє кожного з нас».

Очільник краю наголосив, що очолювати військові навчальні заклади, працювати в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні ті, хто пройшов горнило війни.

«Я вірю, що разом ми зможемо змінити ставлення до військової служби, до влади, - висловив сподівання очільник краю. – Вірю, що разом переможемо!».

За відмінне виконання службових обов`язків, самовіданність, професіоналізм та бездоганну службу у ЗСУ кращих військовослужбовців відзначили медалями «За військову службу Україні» та грамотами обласної державної адміністрації.

Не забули і про волонтерів, які постійно допомагають українському війську. Їм вручили подяки обласної державної адміністрації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: 16.12. - ...

КОМЕНТАРІ