На Вінниччині учасники «круглого столу» обговорили питання соціального захисту журналістів (+фото)

На Вінниччині учасники «круглого столу» обговорили питання соціального захисту журналістів (+фото)

08.12.15 13:37 0 164
, 7 грудня, в конференц-залі Вінницької торгово-промислової палати відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Чи готові роботодавці платити за здоров'я журналістів».

В заході взяли участь: народний депутат України Сергій Кудлаєнко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк, голова Спілки журналістів України у Вінницькій області Василь Паламарчук, голова правління ГО «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» Наталія Журбенко (модератор), вінницькі журналісти.

Під час заходу обговорювалась тема професійних ризиків журналістів та особливості їх соціального захисту.

У рамках круглого столу проходила дискусія з питань вирішення проблем соціальної захищеності журналістів. У тому числі, в разі втрати працездатності та набуття хвороб, пов'язаних із професійною діяльністю.

До обговорення були запропоновані такі теми:

«Професійні ризики журналістів. Нові загрози у зв'язку з подіями на Сході України»;

«Чи полегшують законодавці життя журналістам?»;

«Професійні хвороби журналістів. Статистика інвалідності. Динаміка до зростання»;

«Чи існує профспілковий захист журналістів?», тощо.

Також під час заходу відбулась презентація громадської організації «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» та нового страхового продукту ПАТ «Страхова компанія «МІСТО» - «Журналіст Вінниччини»,

На завершення зустрічі учасники «круглого столу» прийняли звернення до головних редакторів, роботодавців, НСЖУ та депутатів Верховної Ради України стосовно актуалізації питань покращення соціального захисту та створення безпечних умов праці для журналістів.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Закарпаття: протягом ...

КОМЕНТАРІ