В Житомирській області посилення соціального захисту родин Небесної Сотні

В Житомирській області посилення соціального захисту родин Небесної Сотні

08.12.15 14:00 0 255
На сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності, буде поширюватися чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Це підтверджує Закон України «Про внесення змін до статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту родин Небесної Сотні».

До членів сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) військовослужбовців, партизанів та інших осіб, зазначених у 10 статті Закону, належать:

* утриманці загиблого або того, хто пропав безвісти, яким у зв'язку з цим виплачується пенсія;

* батьки;

* один з подружжя, який не одружився вдруге, незалежно від того, виплачується йому пенсія чи ні;

* діти, які не мають (і не мали) своїх сімей;

* діти, які мали свої сім'ї, але стали інвалідами до досягнення повноліття;

* діти, обоє з батьків яких загинули або пропали безвісти.

На адміністративна послуга щодо встановлення статусу члена сім'ї загиблого та видачі їм посвідчення з написом «Посвідчення члена сім'ї загиблого» надається органами праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації громадянина.

Членам сімей осіб, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, передбачено виплату одноразової грошової допомоги у 100-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на час виплати цієї суми.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Луцькі школярі ознайомилися ...

КОМЕНТАРІ