З моменту отримання повідомлення правоохоронці сформували мобільні групи із числа вибухотехніків, кінологів та працівників слідчо-оперативної групи Івано-Франківського відділу поліції та негайно виїхали на місце події.
Наразі за результатами перевірки, інформація про вибухівку у жодному випадку не підтвердилася. Проводяться заходи по встановленню особи-інформатора.
За даними фактами розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення передбаченого ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від двох до шести років.
Сектор комунікації Головного управління
Національної поліції в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волинська область: за ...
Наступна новина: У Львові травмувалися двоє ...
Як вибирати наркологічну клініку?
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday