У Рівненській області улюблена справа стала роботою для учасника АТО

У Рівненській області улюблена справа стала роботою для учасника АТО

09.12.15 09:18 0 828
Ринок праці відображає більшість політичних та соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі. Одним із напрямків служби зайнятості в сучасних умовах є перетворення демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО на активних суб'єктів ринку праці та їх соціальну адаптацію до мирного життя.

Здолбунівський районний центр зайнятості спрямовує свою роботу на сприяння у працевлаштуванні демобілізованих військовослужбовців шляхом надання їм адресних соціальних послуг, серед яких підбір підходящої роботи, профорієнтація, професійне навчання за актуальними на місцевому ринку праці професіями, сприяння у започаткуванні власної справи.

Перспектива стати підприємцями завжди цікавить молодих людей, адже власний бізнес – це шлях до фінансової стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Одним із таких військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО, є колишній безробітний, а приватний підприємець Микола Гаврилюк, який звернувся у Здолбунівський районний центр зайнятості за кваліфікованою допомогою спеціалістів у працевлаштуванні.

М.Гаврилюк має дві освіти: столяр і охоронник. Тривалий час працював на посаді фахівця в галузі управління, має досвід роботи водієм. Життєві умови склались так, що був змушений стати на захист Вітчизни. Після повернення із зони АТО зареєструвався у районному центрі зайнятості. Дізнавшись про послуги служби зайнятості, Микола зацікавився можливістю відкрити власний бізнес. Відвідав семінари з підприємницької діяльності, за сприяння спеціалістів центру зайнятості пройшов навчання на курсах «Підприємець-початківець» Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, успішно захистив бізнес-план з виготовлення садових меблів. За кошти одноразової виплати допомоги по безробіттю чоловік придбав необхідні для бізнесу столярні інструменти. Фото столярних виробів розмістив у соціальних мережах.

Микола переконаний, що докладаючи максимум зусиль до реалізації власної справи, результат не змусить себе довго чекати, адже виготовлення меблів – це улюблена справа підприємця та спосіб реалізувати себе.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: В Закарпатській області на ...

КОМЕНТАРІ