Вінничина: рятувальники навчають населення області правилам пожежної безпеки у побуті

Вінничина: рятувальники навчають населення області правилам пожежної безпеки у побуті

12.12.15 17:11 0 183
У Вінницькій області склалася досить напружена ситуація із забезпеченням пожежної та техногенної безпеки населених пунктів та об'єктів з різною формою господарювання.

Щорічно з настанням осінньо-зимового періоду, різко загострюється обстановка з пожежною та техногенною безпекою в області. В цей період виникає понад 60 % від загальної кількості всіх загорянь.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість пожеж на Вінниччині зросла на 34%. Отже із впевненістю можна сказати, що ситуація тривожна.

Аби докласти максимум зусиль для того, аби ці цифри стали меншими, районні відділи підрозділи ГУ ДСНС проводять масові відпрацювання населених пунктів Вінниччини.

Один із таких відбувся у п’ятницю, 11 грудня на території м.Ладижин.

В рамках відпрацювання було проведено подвірний обхід помешкань громадян, які проживають по вулиці Леніна, Котовського та Шкільна

Спільно із рятувальниками у профілактичному заході взяли участь і представники Ладижинської міської ради.

Під час відпрацювання особлива увага зверталася на стан електричних опалювальних приладів, пічного опалення, електропроводки в помешканнях та знання громадянами правил пожежної безпеки та елементарних дій в разі виникнення пожежі.

Під час проведення подвірного обходу було охоплено 51 житловий будинок та проведено інструктажі з питань пожежної безпеки в побуті та на виробництві.

Не оминули увагою і підростаюче покоління міста. Учням 5-11 класів НВК №1 м.Ладижин спільно із педагогічним колективом рятувальники провели навчальний тренінг на тему «Дотримання правил пожежної безпеки у побуті».

Щороку в житлових будинках громадян Вінницької області виникає чимало пожеж. Збитки від яких рахуються не лише у фінансовому еквіваленті, а й у людських життях. Як свідчить статистика, яку ведуть у ГУ ДСНС Вінницької області, найчастіше пожежі виникають там, де їм не запобігають і де не дотримуються простих правил пожежної безпеки.

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області звертається до жителів Вінниччини з проханням: будьте обережні під час використання електрообігрівальних приладів, пічного опалення та під час розведення багаття поблизу житлових масивів. Пам’ятайте, через нехтування та порушення елементарних правил безпеки можна лишитися не лише даху над головою, а й втрати найцінніше – життя!

ГУ ДСНС України у Вінницткій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Попередження про ...
Наступна новина: У Вінниці відкрито офіс ...

КОМЕНТАРІ