Рятувальники розповіли присутнім, що в таких закладах, як правило, виникнення пожеж у більшості випадків пов’язано з несправністю електроустановок різного призначення та необережне поводження з відкритим вогнем. Тому необхідно досягти свідомого розуміння, що лише добросовісне виконання кожним працівником своїх функціональних обов'язків на підставі суворого дотримання правил пожежної безпеки зумовлює надійну профілактику виникнення пожеж особливо під час пожежонебезпечного зимового періоду.
Разом з тим, всім присутнім роз’яснили, як правильно користуватися вогнегасником у випадку пожежі, порядок дій у випадку виникнення пожежі, та нагадали основні вимоги правил пожежної безпеки що стосуються закладів культури та мистецтва. Крім того співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій зазначили, що у закладах культури та мистецтва повинна бути постійна справність інженерних систем протипожежного захисту, справність мереж електрогосподарства, забезпеченість та вчасне технічне обслуговування первинних засобів, справність систем зовнішнього і внутрішнього протипожежного водопостачання, постійна перевірка не захаращеності проходів та евакуаційних шляхів.
На завершення учасникам наради рятувальники зазначили, що тільки спільна наполеглива співпраця та відповідальне ставлення до протипожежного стану та стану техногенної безпеки, допоможе попередити виникнення пожеж, травмування та загибель на них людей.
ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопільська область: ...
Наступна новина: На Вінничині чи сплачує ...