У Житомирі поліцейські виявили у відвідувача кафе пістолет

У Житомирі поліцейські виявили у відвідувача кафе пістолет

16.12.15 16:18 0 696
Працівники поліції охорони, прибувши на спрацювання тривожного сигналу у закладі харчування, затримали порушника громадського порядку, в якого виявили зброю. Розпочато кримінальне провадження.

15 грудня 2015 року близько 1.00 на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони у Житомирській області надійшов сигнал «тривога» з місцевого кафе, розташованого у центрі міста. На місце події прибув наряд поліції.

За словами працівників закладу харчування, один із відвідувачів вживав спиртні напої, згодом став чіплятись до персоналу та інших гостей закладу. Саме неадекватна поведінка чоловіка змусила працівника закладу натиснути «тривожну» кнопку.

Під час затримання у чоловіка з-під одягу випав предмет, схожий на пістолет. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Житомирського відділу поліції, працівники якої задокументували обставини та вилучили підозрілий предмет. Затриманим виявився 42-річний житомирянин.

Нині розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Зброю направлено на дослідження.

Чоловікові може загрожувати від 3 до 7 років позбавлення волі.

Управління поліції охорони

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Життя 55 закарпатських ...

КОМЕНТАРІ