Чернігівські спортсмени здобули гарні результати у змаганнях з вільної боротьби та кульової стрільби

19.12.15 13:31 0 587
З 1 по 4 грудня у м. Бровари проходив Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків та жінок.

Чернігівська КДЮСШ «Динамо» була представлена 6 спортсменами.

Найкращі результати показали Олексій Щербак (МСУ), який у ваговій категорії до 74 кг виграв 3 попередні сутички, дійшов до півфіналу, де програв майбутньому чемпіону Олегу Захаровичу і посів в сумі 5 місце серед 25 учасників.

У ваговій категорії до 86 кг Віталій Гончар (МСУ), провівши 3 сутички також програв у півфіналі, боровся у сутичці за 3 місце й програв. Він зайняв 5 місце серед 22 спортсменів.

Борці тренуються під керівництвом тренерів Настоящого Анатолія Анатолійовича та Єзєєва Мірика Аврамовича (ЗТУ).

З 9 по 11 грудня у Львові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів 1997 р.н. та молодших «Юний динамівець».

Чернігівська КДЮСШ «Динамо» була представлена 6 спортсменами: 4 юнаки та 2 дівчини.

Серед юнаків найкращий результат показав Мовчан Роман, який у вправі ПП-2 посів І місце, набравши 744 очки та виконав норматив «кандидата у майстри спорту України». Друге місце посів також вихованець КДЮСШ Дмитро Смалюга (КМС), набравши 732 очки, Ярослав Стародубець з 688 очками посів у підсумку 10 місце. Завдяки таким результатам, юнаки посіли І командне місце у вправі ПП-2.

Враховуючи виступи дівчат, в підсумку КДЮСШ «Динамо» Чернігів зайняла 4 загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Назаренко Галину Нінелівну (ЗТУ) та Самохіну Катерину Василівну з вдалим виступом.