В Івано-Франківській області рятувальники нагадували людям правила безпеки під час святкування Нового Року та Різдва Христового

В Івано-Франківській області рятувальники нагадували людям правила безпеки під час святкування Нового Року та Різдва Христового

25.12.15 15:17 0 220
Зважаючи на те, що зазвичай під час зимових свят стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при користуванні гірляндами, встановленні ялинок та при користуванні піротехнічними виробами, прикарпатські рятувальники посилили масово-роз’яснювальну роботу серед людей щодо дотримання правил пожежної безпеки та недопущення пожеж в оселях.

23 грудня в івано-франківських торгових центрах фахівцями Управління ДСНС в області проводилися бесіди із відвідувачами. Рятувальники нагадували, як та де правильно розміщувати ялинку, чим безпечно її прикрашати. Людям наголосили, що при встановленні ялинки необхідно розмістити її на стійкій основі: на підставці, в посудині з піском – так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення, знаходилася на відстані не менше півметра від систем опалення, телевізорів, приймачів, магнітофонів.

Гірлянди варто купувати у спеціалізованих крамницях, а не на ринках, де часто-густо зустрічається неякісний товар. Для прикрашення ялинки потрібно застосовувати електричні гірлянди тільки ліцензійного виготовлення, лампи гірлянд закріплювати надійно, тому що при падінні від поштовху чи протягу вони можуть стати причиною пожежі, обов’язково варто перевірити справність електричного проводу, його ізоляцію. Не слід прикрашати ялинку целулоїдними, паперовими та іншими легкозаймистими іграшками й прикрасами, ватою, марлею, а також використовувати для прикраси свічки.

Рятувальники також нагадували людям, як діяти, коли помітили пожежу. Окрім цього, акцентували працівники пожежно-рятувальної служби, в жодному разі не можна залишати сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні вироби у легкодоступних для дітей місцях, дозволяти малюкам самим бавитися з такими іграшками. Відвідувачам торгових центрів – а серед них були дорослі й діти – вручили застережливі листівки.

Такі роз’яснювальні бесіди проводитимуться з громадянами й надалі, адже мета таких заходів – зустріти новорічні та різдвяні свята весело та безпечно.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Відкриття ...
Наступна новина: На Вінничині громадяни,які ...

КОМЕНТАРІ