На місце події прибуло два відділення вогнеборців із 8-ї державної пожежно-рятувальної частини та 30-го пожежного професійного посту. Було з’ясовано, що вогнем охоплено дах та перекриття на площі 45 м2. Пожежу локалізовано о 20:10 та ліквідовано о 21:17. Вогнеборцями не допущено подальшого розповсюдження вогню по всій площі оселі. Внаслідок пожежі знищено 45 м2 перекриття та даху пошкоджено домашнє майно.
Загалом до ліквідації надзвичайної події були задіяні 10 чоловік особового складу вогнеборців та 2 одиниці спеціальної пожежно-рятувальної техніки.
Попередньо, займання сталось через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення. Наразі всі обставини події встановлюються фахівцями.
У ДСНС у Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині під час ...
Наступна новина: На Хмельниччині ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання