Так, у ході відпрацювання Дубровицького району правоохоронцями виявлено та припинено незаконну діяльність 6 мешканців району, які видобували в урочищі «Ореста» поблизу села Грицьки бурштин-сирець за допомогою мотопомпи кустарного виробництва. Її у старателів вилучено разом з іншим приладдям для незаконного видобутку сонячного каміння (пожежні рукави, водозабірник), а також автомобіль марки «УАЗ».
За вказаним фактом органами поліції розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення).
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Сарненська місцева прокуратура.
На даний час проводяться слідчі дії з метою документування протиправної діяльності, пов'язаної із незаконним видобуванням бурштину.
Фото: вилучена мотопомпа
За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури
Tweet
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові у Мостиському ...
Наступна новина: На Тернопіллі в ...
Ресвератрол: що це таке та як він впливає на ...
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?