Буковина: грип!

Буковина: грип!

23.01.16 14:09 0 457
На в Україні чимало людей хворіють на грип. Потрібно бути дуже обережним і негайно починати лікування, якщо у вас з’явилися ознаки захворювання. Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом – коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого.

При появі перших симптомів грипу хвора людина обов'язково повинна залишатися вдома – щоб не провокувати ускладнення власної хвороби і не наражати інших людей на небезпеку. Основними симптомами грипу є підвищена температура тіла, головний біль, біль у суглобах, лихоманка, кашель, біль у м'язах, нежить або закладений ніс, біль в горлі. Слід якомога більше пити рідини. Повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми – для підвищення опірної здатності організму. Це збільшить шанси запобігти як зараженню, так і важким формам хвороби та її ускладненням. При кашлі і чханні прикривайте рот і ніс хустинкою або серветкою. Потрібно робити регулярне провітрювання приміщення і вологе прибирання. Часто мийте руки з милом або обробляйте їх дезінфікуючим гелем із вмістом спирту, оскільки інфекція потрапляє в організм через рот, ніс та очі, яких ви час від часу торкаєтесь руками. Батькам не можна відправляти хворих дітей у дитячий садок, школу, на культурно-масові заходи чи в інші місця з масовим перебуванням людей. Якщо ви виявили у себе один із симптомів захворювання, потрібно відразу звернутися до медиків.

Шановні громадяни! Запам’ятайте, своєчасне звернення до лікаря і ранній початок лікування значно знизять ризик розвитку ускладнень грипу.

Ярослав Стефак

начальник медичної служби

Управління ДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області за ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ