На Вінничині функціонування місцевих телерадіокомнаій в умовах децентралізації (+фото)

На Вінничині функціонування місцевих телерадіокомнаій в умовах децентралізації (+фото)

30.01.16 14:39 0 253
Це та інші важливі питання обговорювались на нараді – семінар за участю представника Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України у Вінницькій області Вадима Мазурика, на яку були запрошені керівники комунальних ЗМІ Вінниччини. Нарада відбулась 29 січня спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

Учасники зібрання обговорили низку актуальних питань розвитку радіопростору області через призму переформатування обласної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» у філію Національної телекомпанії України та запровадження єдиної FM-мережі державного радіомовлення.

Чимало уваги було приділено проблемі функціонування місцевих ТРО в умовах децентралізації. Зокрема, директор ТРК «Подільські комунікації» І.Шевченко наголосив на необхідності розвитку громадського мовлення та перспективам утворення громадських телерадіоорганізацій на базі шніх комунальних ЗМІ.

Представник Національної ради Вадим Мазурик звернув увагу, що впродовж 2016 року у декількох районних радіокомітетів та редакцій закінчується термін дії ліцензій, відтак, вони мають вчасно подати відповідні заяви.

Учасники наради обговорили аспекти співробітництва з оператором телекомунікацій ПАТ «Укртелеком» з огляду на зміни, які відбуваються у його функціонуванні.

Представник Національної ради відповів на запитання присутніх.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі рятувальники ...

КОМЕНТАРІ