На Вінниччині представлено нові стандарти онкологічної допомоги (+фото)

На Вінниччині представлено нові стандарти онкологічної допомоги (+фото)

30.01.16 16:35 0 298
В прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція на тему : «Томотерапія – сучасний метод радіотерапії». В заході взяли участь директор Українського Центру Томотерапії Едуард Жуган та головний лікар Центру Сергій Одарченко.

«Український Центр Томотерапії - це проект державно-приватного партнерства в онкологічній галузі, який вперше реалізований в Україні. Центр має можливості виявляти та лікувати пухлини будь-якої складності, форми та локалізації на різних стадіях розвитку з мінімальним негативним впливом на організм пацієнта. Це стало можливим завдяки наявності в Центрі найсучаснішого діагностичного та лікувального обладнання, аналогів якого немає не тільки в Україні, а й в більшості розвинених країн світу,- зазначив Сергій Одарченко.

На прикладі Центру, нещодавно відкритого в м. Кіровограді, спостерігається реально працююча європейська модель розвитку медицини, яка поєднує інтереси держави та інвестора. Використання двох лінійних прискорювачів (TomoTherapy® HD та ElektaSynergy®), а також діагностичного обладнання останнього покоління є доказом початку нової ери у діагностиці та лікуванні раку в Україні. Тут представлена сучасна новітня техніка для лікування онкохворих дітей віком від 8 до 14 років.

Учасники прес-конференції повідомили також, що найближчим часом Центр планує провести науково-практичну конференцію для лікарів Вінницької області на тему: “Томотерапія – сучасний метод радіотерапії”. Мета такого заходу - ознайомлення лікарів-онкологів Вінницької області із сучасними методами променевої терапії.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: Отдых в Карпатах,мои ...

КОМЕНТАРІ