Валерій Коровій: «Ми повинні пройти цей непростий період і стати сильнішими» (+фото)

Валерій Коровій: «Ми повинні пройти цей непростий період і стати сильнішими» (+фото)

30.01.16 15:58 0 251
Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 28 січня відвідав з робочою поїздкою Оратівський район. У рамках візиту керівник Вінниччини зустрівся з господарським активом району, інформувавши про основні позиції діяльності обласної влади та виклики, які стоять перед державою і регіоном зокрема.

Валерій Коровій зауважив, що країна пережила найбільш драматичний рік своєї історії і нині перебуває на порозі серйозних змін, а тому необхідно реально оцінювати ситуацію. «Треба розуміти, що діям кожного, хто в цей час працює і бере на себе відповідальність, через певний проміжок часу буде надана людьми оцінка. І наше завдання - кожного з нас - полягає в тому, щоб бути чесним у цей непростий період», - наголосив голова ОДА.

Керівник регіону відзначив, що протягом року однією з основних позицій, які перебували в полі зору влади, було питання безпеки громадян. За його словами, серйозна увага приділялась заходам з територіальної оборони області, відновлення системи обліку військовозобов'язаних.

«На виконання директиви Генерального штабу України я підписав розпорядження і ми створили у Вінницькій області додатково ще 12 районних військових комісаріатів. Основне завдання, яке покладається на них, - забезпечити планову, ефективну роботу, пов'язану з обліком військовозобов'язаних громадян» , - зауважив Валерій Коровій.

Очільник Вінниччини також повідомив, що нині триває реформування органів прокуратури та правоохоронних органів. І в контексті цих процесів наголосив: органи влади мають докласти максимальних зусиль, аби жодним чином не провокувати будь-яких конфліктних ситуацій.

«Суспільству потрібен спокій, нормальна, планомірна робота. Не потрібно створювати конфліктів, тому що це не йде на користь розвитку регіону, району і України в цілому. Ми повинні пройти цей період і стати сильнішими», - підкреслив голова облдержадміністрації.

Торкнувся керівник регіону і процесів децентралізації влади: як в частині добровільного об'єднання територіальних громад, так і в контексті бюджетної децентралізації. Валерій Коровій відзначив, що, у зв'язку із внесеними торік змінами до Бюджетного та Податкового кодексів, Вінницька область в цілому отримала додатково 670 млн. гривень. А це серйозний ресурс для розвитку територій.

Під час зустрічі голова ОДА зупинився також на позиціях регіонального розвитку, ремонту доріг, розвитку галузі охорони здоров'я. Відтак у форматі запитань-відповідей надав учасникам зібрання роз'яснення з окремих, актуальних для громади району питань.

У ході засідання з доповіддю про показники соціально-економічного розвитку Оратівщини за 2015 рік виступила голова районної державної адміністрації Надія Мельничук. За її інформацією, аграріями району минулоріч зібрано 158 тисяч тонн зернових та зернобобових культур. У галузі тваринництва відбулося збільшення реалізації худоби в живій вазі, зростання чисельності поголів'я свиней та збільшення валового надою молока. Відтак за рейтинговими показниками АПК області район посідає 4 місце.

Велику увагу упродовж року приділено також залученню додаткових інвестицій в економіку району. Так, торік, відзначила Надія Мельничук, підприємствами та організаціями усіх форм власності за рахунок різних джерел фінансування освоєно 104 млн. гривень капітальних інвестицій. У 2015 році завершено реалізацію трьох інвестиційних проектів на загальну суму 4,5 млн. гривень. Реалізація ще 2 проектів, загальною сумою 19 млн. гривень, триває.

«За рахунок перевиконання дохідної частини місцевих бюджетів додатково направлено 6,8 млн. на утримання закладів бюджетної сфери та їх розвиток. Окрім того, за рахунок вільного залишку, що склався на початок звітного року, розподілено ще 4,7 млн. гривень», - повідомила голова райдержадміністрації. Відтак підкреслила, що у 2015 році бюджетом району фінансування закладів бюджетної сфери по захищених статтях забезпечено у повному обсязі.Про це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігів: Як правильно ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ