На Тернопіллі співпраця Пенсійного фонду з Державною виконавчою службою дає позитивні результати

На Тернопіллі співпраця Пенсійного фонду з Державною виконавчою службою дає позитивні результати

30.01.16 16:16 0 439
З метою вирішення проблемних питань, що виникають у ході виконання рішень про стягнення коштів на користь держави в інтересах органів Пенсійного фонду України, функціонує спільна робоча група, у склад якої входять спеціалісти Фонду в області та Державної виконавчої служби.

На засіданні спільної робочої групи за участю в. о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алли Якубовської, заступник начальника управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Юрія Коваля, підбили підсумки спільної роботи за 2015 рік.

Як було відзначено, завдяки співпраці та активізації роботи від органів ДВС області протягом 2015 року надійшло 3,4 млн. грн. Детально проаналізували виконання завдань за підсумками засідань спільних робочих груп проведених у 2015 році. Погодили графік проведення робочих зустрічей у 2016 році.

Особливу увагу звернули на виконавчі документи, що залишаються невиконаними на залишку в органах державної виконавчої служби. Намітили заходи, спрямовані на зменшення кількості виконавчих документів та боржників по платежах до Фонду.

Розглянули хід виконання виконавчих проваджень в розрізі кожного боржника відділами державної виконавчої служби Тернопільського районного управління юстиції та Тернопільського міського управління юстиції за участю начальників цих відділів.

Керівникам відділів вказали на упущення та недоліки в роботі, визначили терміни їх усунення.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У луцьких ЗОШ продовжено ...
Наступна новина: У Рівненській області на ...

КОМЕНТАРІ