Івано-Франківщина: будьте обережні на дорогах!

Івано-Франківщина: будьте обережні на дорогах!

01.02.16 10:34 0 499
За статистикою, смертність на українських дорогах одна з найвищих у Європі і в 5 разів перевищує середньоєвропейські показники, хоча кількість авто на душу населення значно менша, ніж у країнах ЄС.

Щорічно в Україні гине близько 7 тисяч чоловік, близько 40 тисяч отримують важкі травми. Щорічні фінансові збитки від численних дорожніх аварій становлять близько 5 мільярдів доларів США.

Кожна десята дорожньо-транспортна пригода відбувається за участю дитини. Майже 40% всіх жертв ДТП зі смертельними наслідками в Україні - це пішоходи. Такого високого показника смертності немає практично в жодній країні ЄС.

З початку року на Прикарпатті рятувальники 14 разів виїжджали для допомоги у ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. Врятовано троє людей. На жаль, внаслідок подій на автошляхах травмовано 58 прикарпатців, з них - 11 дітей. Ще шестеро осіб загинули.

Щоб уникнути ризику потрапити в ДТП, радимо водіям бути уважними при проїзді пішохідних переходів, заздалегідь знижувати швидкість, не об'їжджати транспорт, який зупинився перед «зеброю», а зупинитися і пропустити людей, які переходять дорогу. Також необхідно своєчасно перевіряти технічний стан свого транспортного засобу, не залишати автомобілі на краю проїзної частини, аби не перешкоджати нормальному руху транспорту.

Звертаємо увагу водіїв на особливості керування транспортними засобами в умовах мряки, дощу, снігу тощо. Будьте уважними та обережними за кермом, дотримуйтеся швидкісного режиму, безпечної дистанції, правил маневрування, а в умовах недостатньої видимості рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрів, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до втрати контролю над автомобілем.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чим ризикує ...
Наступна новина: Європол: щонйменше 10 тисяч ...

КОМЕНТАРІ