В Луцьку на грип та ГРВІ вже перехворіло 10% населення області

В Луцьку на грип та ГРВІ вже перехворіло 10% населення області

09.02.16 10:08 0 222
Відбулася оперативна нарада у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика у режимі відеоселекторного зв'язку з керівниками окремих територіальних органів, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головами районних державних адміністрацій, міськими головами. Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, заступники міського голови Сергій Григоренко, Андрій Киця, Юрій Моклиця.

На нараді розглянули питання про стан казначейського обслуговування в області у січні місяці 2016 року, про управлінську діяльність, реформування Головного територіального управляння юстиції у Волинській області та діяльність Волинського регіонального відділення Фонду державного майна України.

Про ситуацію захворюваності на грип та ГРВІ серед мешканців області учасників наради інформувала заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець. За її словами, станом на 5 лютого на Волині у 2,2 рази було перевищено епідеміологічний поріг. Загалом уже перехворіло на грип та ГРВІ 10% населення області. У районах ситуація із захворюваністю різниться, а тому в окремих школах і ДНЗ карантин завершився. Ситуація щодо обмежувальних заходів та захворюваністю залишається на контролі.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: На території Вінницької ...

КОМЕНТАРІ