У Житомирі розпочався інформаційний день.

У Житомирі розпочався інформаційний день.

09.02.16 14:28 0 249
8 лютого, в Житомирській ОДА розпочався інформаційний день у рамках Конкурсу проектних пропозицій за Програмою територіальної співпраці «Білорусь-Україна». Програма є частиною фінансованої Євросоюзом Програми територіального співробітництва Східного партнерства (ЕаРТС).

«Програма територіального співробітництва «Білорусь – Україна» є гарною можливістю для посилення співпраці між областями цих країн, втілення міжнародних проєвропейських проектів та розвитку культурного і громадянського транскордонного співробітництва. Наразі Житомирщина має в основному торгово-економічну та виробничу співпрацю із Республікою Білорусь. Сподіваюся, що завдяки цій Програмі, державні та громадські організації нашої області посилять зв'язки з Білоруссю та реалізують суспільно важливі проекти», – сказав заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

Керівник групи експертів Програми територіальної співпраці «Білорусь-Україна» Олексій Секарєв наголосив: «Метою нашого зібрання є надання інформації про те, як подавати заявки. Ми практично покажемо, як писати і що писати».

Керівник Адміністратора програми Ерк Ройлоффс детально розказав про умови конкурсу та його реалізацію.

Також під час інформаційного дня його учасникам буде надано всю необхідну для подачі заявки практичну інформацію.

Бюджет проектів може становити від 60 до 250 тис. євро. Проектні пропозиції в рамках програми Білорусь – Україна прийматимуть до 19 квітня 2016 року.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігівська область: ...
Наступна новина: Вінничина: захворюваність ...

КОМЕНТАРІ