Ця подія сталася у вересні минулого року у помешканні, де проживало подружжя. У ході суперечки, що виникла пізно увечері, господар, який до того ж перебував у стані алкогольного сп'яніння, накинувся на дружину з кухонним ножем. Ним чоловік завдав жінці два удари по стегну ноги.
Дебоширити чоловік перестав, коли побачив на нозі дружини глибоку рану, сам допоміг накласти на неї бинти. Проте жінка уночі померла.
Згодом, як встановила судово-медична експертиза, причиною смерті стала масивна крововтрата внаслідок ножового поранення правої гомілки з ушкодженням великогомілкової артерії.
У суді державний обвинувач надав та обґрунтував переконливі та беззаперечні докази на підтвердження вини обвинуваченого.
- З урахуванням позиції прокуратури вироком Дубенського міськрайонного суду від 05.02.2016 чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років, - повідомив прокурор Дубенської місцевої прокуратури Олег Стецюк.
Слід зазначити, що обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового процесу мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законодавством термін.
За матеріалами Дубенської місцевої прокуратури Tweet
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернівці: Зверніть увагу на ...
Наступна новина: В Житомирській області ...
Хімчистка меблів: що потрібно знати?
Кто такой уролог?
Полный чек-лист для пользователей контактных линз: что нужно иметь дома
Чай, інжир та кардамон: затишна оксамитова ніша для стриманої розкоші
Какие контактные линзы лучше выбрать для первого опыта