Чернівецька область: рятувальники визначили переможців у змаганні з гирьового спорту

11.02.16 10:03 0 580
9 лютого на території спортивного комплексу Управління ДСНС України у Чернівецькій області, який розташований у Чернівцях по вул. Хотинській, відбулися змагання з гирьового спорту серед рятувальників. Участь у змаганнях взяли представники 11 команд з усіх районів Чернівецької області та 5 команд з Чернівців, а саме: команди трьох Державних пожежно-рятувальних частин обласного центру, команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення та команда Управління ДСНС. Таким чином, загальна кількість учасників склала 16 команд, у кожній з яких було по 4 спортсмени.

Перед початком змагань усі учасники пройшли процедуру зважування, а суддівська колегія наглядно продемонструвала як правильно виконувати вправи з гирями. Рятувальники змагалися у 4-х вагових категоріях: до 70, до 80, до 90 та понад 90 кілограмів, а вага гирі складала 24 кг.. В кожній з цих категорій визначалися переможці та призери, які в загальному підсумку дали змогу визначити найсильнішу команду. Учасники змагалися у двох вправах: поштовх двох гир одночасно та ривок гирі лівою і правою рукою почергово. В ході змагання, які проходили в атмосфері дружби та підтримки, рятувальники показали досить високі результати.

За підсумками змагань переможцем у ваговій категорій до 70 кг. переможцем став представник команди Глибоцького району Валерій Лупуляк, друге місце зайняв представник команди Управління ДСНС Юрій Гульчак, а третім представник команди ДПРЧ № 2 обласного центру Юрій Гриневич. У ваговій категорії до 80 кг. найсильнішим став ще один учасник команди ДПРЧ № 2 Чернівців Семен Меглей, другим – учасник команди Хотинського району Богдан Рудий, а третім – учасник команди АРЗ СП Іван Лакуста. В категорії до 90 кг. трійку призерів склали: 1 місце – представник команди ДПРЧ № 3 обласного центру Сергій Нистирюк, 2 місце – представник команди ДПРЧ № 1 обласного центру Василь Греф, 3 місце – представник команди Кельменецького району Вадим Мотрюк. У номінації понад 90 кг. перемогу здобув учасник команди Управління ДСНС Руслан Зливко, другим став учасник команди ДПРЧ № 3 Чернівців Василь Боднар, а третім – учасник команди ДПРЧ № 2 обласного центру Олександр Вівчарюк. У загальнокомандному заліку перемогу святкували команда ДПРЧ № 3 Чернівців, друге місце – команда АРЗ СП, а третіми стали команда ДПРЧ № 2 обласного центру.

Начальник Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Сергій Михайлюк привітав всіх учасників змагань із проведеним спортивним святом та вручив переможцям медалі, грамоти та грошові нагороди. «В Управління ДСНС важливе значення приділяється спортивній підготовці рятувальників, яка є дуже важливою для кожного вогнеборця. Тому серед співробітників Управління ДСНС часто проводяться різноманітні спортивні змагання» – зазначив Сергій Михайлюк.