В Івано-Франківську міський голова та секретар міської ради провели зустріч із вчителями початкових класів

В Івано-Франківську міський голова та секретар міської ради провели зустріч із вчителями початкових класів

12.02.16 09:26 0 321
10 лютого 2016 р. відбулася зустріч вчителів 1-4 класів з головою міста Русланом Марцінківим та секретарем міської ради Оксаною Савчук. За участю в.о. начальника управління освіти Наталії Микули на цій зустрічі були обговорені питання, які найбільше турбують вчителів та батьків учнів початкової школи, а саме питання, пов'язані з харчуванням школярів та безкоштовним проїздом.

Як зазначила Н. Микула, усі діти, які потребують гарячого харчування у школі, будуть ним забезпечені. Це стосується не лише учнів з сімей пільгових категорій, але й школярів, сім'ї яких не належать до цих категорій, та проте потребують зниження оплати вартості гарячого харчування частково або у повному обсязі, та школярів з сімей пільгових категорій, які не підтвердили свою належність до цих категорій документально у зв'язку з тим, що виготовлення необхідних документів потребує певних часових затрат. Задля забезпечення дитини, яка є учнем 1-4 класу, батьки чи особи, які їх замінюють повинні звернутися з відповідною заявою про те, що сім'я потребує зниження вартості гарячого харчування частково чи у повному обсязі.

Також на зустрічі Н. Микула зазначила, що у зв'язку із збільшенням плати за харчування, у багатьох навчальних закладах учням пропонують декілька варіантів гарячого харчування. Так, наприклад, сніданок може бути як повноцінним, вартість якого складає 11 гривень, так і міні-сніданок з орієнтовною вартістю 5-6 гривень, до складу якого може входити випічка та гарячий чай.

Секретар міської ради О. Савчук зауважила, що батьки мають можливість контролювати якість харчування дітей у школі та змінювати підприємця, який надає послуги харчування, якщо вони незадоволені тим, як харчуються діти. Підприємці у свою чергу після обговорення з керівниками навчальних закладів та батьками школярів пропонують таке меню, страви якого якнайбільше відповідають вподобанням учнів та є максимально корисними для здоров'я.

На зустрічі також обговорили і питання безкоштовного перевезення. "У всі навчальні дні без винятку діти мають право на безкоштовний проїзд. Якщо навчання відбувається у суботу, діти так само мають право безкоштовного проїзду" - зазначив Р. Марцінків.

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: У Рівненській області під ...

КОМЕНТАРІ