350 тисяч земельних ділянок Житомирщини внесено до електронної бази

350 тисяч земельних ділянок Житомирщини внесено до електронної бази

17.02.16 18:32 0 256
За даними Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Держгеокадастру в області на початок 2016 року відкрили 350 007 поземельних книг. Фактично, доступними стали дані про 61% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. Загалом планується створити цифрові поземельні книги ще на 172 888 ділянок.

Найбільшу кількість відомостей про земельні ділянки перевели у електронний формат у Брусилівському (85% від усієї кількості земельних ділянок), Андрушівському (81%), Народицькому (80%) та Червоноармійському (79%) районах Житомирщини.

При відкритті поземельних книг проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки відкривають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують надання он-лайн послуг.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Як вибрати сантехніку для ...

КОМЕНТАРІ