Представники офіційної делегації ЄС відвідали Чернігів

Представники офіційної делегації ЄС відвідали Чернігів

17.02.16 14:13 0 326
16 лютого Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів зустріч з керівниками програми «Сталі урбаністичні Демонстраційні проекти ЄС в містах України та державах Східного партнерства». Тема зустрічі: «Підвищення інвестиційної привабливості Чернігівського регіону».

У складі офіційної делегації ЄС до Чернігова прибули:Ян Ваандерс – керівник програми CoM-DeP, Максим Верещак – експерт CoM-DeP, Федір Фесюн – виконавчий директор Чернігівського Регіонального відділення Асоціації міст України, радник з питань державно-приватного партнерства.

Участь у заході взяли також Людмила Максименко – начальник управління економічного розвитку міста, Ярослав Куц – начальник управлінняжитлово-комунального господарства,Юрій Сухомлин – заступник начальника управління стратегічного розвитку міста та туризму – начальник відділу стратегічного планування.

Учасники зустрічі обговорили можливі форми майбутньої співпраці, зокрема у питаннях сталого енергетичного розвитку міста та залучення інвестицій в сектор енергетики та енергозабезпечення, запровадження комплексних програм енергозбереження, подолання проблем у комунальній енергетиці.

Владислав Атрошенко зазначив, що він як міський голова зацікавлений у докорінній зміні формату взаємовідносин місцевої влади, громади міста та представників бізнесу.

"Це повна демократизація місцевої влади – електронне самоврядування, прозоре використання бюджетних коштів, відкритість всієї діяльності органів місцевого самоврядування й, що важливо, гласність, публічність у взаємовідносинах з інвесторами", - підкреслив міський голова.

В. Атрошенко назвав ряд пріоритетних завдань для Чернігова, серед яких: енергозбереження, реконструкція теплових мереж, розвиток транспортної структури, впровадження проекту "Розумне й безпечне місто", технічне переоснащення підприємств, вуличне освітлення, утеплення багатоквартирних будинків та ін.

Представники делегації зазначили, що країни Євросоюзу налаштовані на пошук надійних партнерів в Україні у різних напрямках. Єврокомісія готує ряд програм, спрямованих на реалізацію проектів, окреслених в "Угоді Мерів" і розглядає Чернігів у сфері своїх інтересів.

Міський голова запевнив, що міська влада Чернігова відкрита для діалогу з іноземними партнерами для налагодження плідного взаємовигідного співробітництва.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ