Як вибрати сантехніку для Вашого будинку?

Як вибрати сантехніку для Вашого будинку?

17.02.16 19:20 0 287

За статистикою, два з половиною роки життя кожного з нас йде на «спілкування» з сантехнічними приладами. І цього навряд чи можна уникнути. Адже з ванної кімнати і туалету починається практично кожен день нашого життя, а сантехніка - їх головний функціональний елемент.

Від чого залежить правильний вибір сантехніки?

При виборі сантехніки пам'ятайте, що в середньому ремонт у ванній кімнаті і туалеті проводиться не частіше ніж один раз на 10 років. А якщо у ванній кімнаті встановлена ​​неякісна сантехніка, яка зношується і починає ламатися в перший же рік після установки? Навряд чи це поліпшить ваш настрій спочатку кожного дня. До того ж, з неякісною сантехнікою ви ризикуєте пошкодити інші приміщення вашого житла або ваших сусідів.

Але якість це далеко не єдиний критерій, за яким потрібно вибирати сантехніку. Одне з головних правил комфортної ванної кімнати - поєднання основних її елементів один з одним. Умивальник, душова кабіна, ванна, унітаз і біде (якщо санвузол суміщений) - все це повинно складати єдиний гармонійний ансамбль. Для цього краще купувати всю сантехніку одночасно. Правильний вибір сантехніки залежить також від поєднання матеріалів, обліку їх властивостей і особливостей. В результаті ми прагнемо до поєднання краси, гігієнічності та комфорту.

Що варто врахувати при виборі сантехніки?

При виборі сантехніки для Вашої оселі важливо також враховувати виробника сантехніки. На ринку сантехніки так само, як і всюди, є країни і компанії - лідери. У той же час не можна однозначно відповісти на питання, яку сантехніку краще купувати - імпортну або вітчизняну. Останнім часом все рідше виправдовується думка про те, що «у нас роблять неякісно, ​​а у них - якісно». Не завжди варто платити більше за товар закордонних виробників тільки тому, що він зроблений не у нас. Тим більше, що для великої кількості імпортних товарів існують якісні альтернативи від вітчизняних брендів.

На сайті http://bestline.com.ua/ для вас зібрані корисні статті з порадами та рекомендаціями, які допоможуть вам:

  • Правильно вибирати потрібну вам сантехніку (раковини, ванни, душові кабіни, унітази, біде, арматуру та інше);
  • Самостійно встановлювати сантехніку, обходячись без допомоги сантехніків;
  • Навчитися ремонтувати сантехніку, монтувати системи водопостачання та каналізації.

Цей проект допоможе вам розібратися в самих різних питаннях сантехніки і комунікацій. Статті з практичними порадами добре ілюстровані якісними фотографіями. Щоб не тільки прочитати, але й побачити, як правильно виконувати ту чи іншу операцію.
Ми впевнені, що інформація на сайті буде дійсно корисна для того, щоб правильно вибрати сантехніку для вашої ванної кімнати або туалету.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 15)

КОМЕНТАРІ