в ході детальної перевірки області,комісією ДСНС України проведені тактико-спеціальні навчання

в ході детальної перевірки області,комісією ДСНС України проведені тактико-спеціальні навчання

18.02.16 17:03 0 322
На Чернігівщині триває детальна перевірка співробітниками ДСНС України стану реалізації органами виконавчої влади, підприємствами та обласним У ДСНС державної політики у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

В ході роботи, 17 лютого у Козелецькому районі під час перевірки органів та підрозділів цивільного захисту, проведені тактико-спеціальні навчання по ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла у будівлі котельні по вул. 1-го Травня, 27, що знаходиться на території загальноосвітньої школи №3 смт Козелець.

За легендою, під час аварійної ситуації стався вибух газоповітряної суміші, в результаті чого виникла пожежа, а будівлю котельні майже повністю було зруйновано. Внаслідок надзвичайної події двоє людей постраждало, ще двоє опинилися під завалами будівельних конструкцій. Крім того, навчальний заклад залишився без теплопостачання.

На місце пригоди оперативно прибули аварійно-рятувальні служби цивільного захисту району. Рятувальники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини в апаратах захисту органів дихання провели розвідку в приміщенні котельні, евакуювали з небезпечної зони двох постраждалих та приступили до гасіння пожежі. Аварійною бригадою газового господарства були проведені заходи з припинення газопостачання та огороджено небезпечну зону. Правоохоронці перекрили автошляхи, а працівники двох бригад швидкої медичної допомоги організували транспортування та надання першої невідкладної допомоги постраждалим.

На місці пригоди було створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, до якого увійшли представники райдержадміністрації та задіяних аварійних служб.

Результати перевірки роботи органів та підрозділів цивільного захисту району, а також проведених навчань були розглянуті на нараді в Козелецькій райдержадміністрації під час підведення підсумків роботи.

У ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Що таке СБИС++?

КОМЕНТАРІ