Рівненська область: рятувальники ДСНС навчають дітей основам безпечної життєдіяльності в класі-музеї пожежної охорони

Рівненська область: рятувальники ДСНС навчають дітей основам безпечної життєдіяльності в класі-музеї пожежної охорони

18.02.16 08:01 0 233
В місті Рівне продовжує свою роботу дитячий Народний пожежний клас-музей пожежної охорони „Промінець”, що функціонує на базі школи №24. Щомісяця його відвідують сотні школярів з усіх навчальних закладів області.

Діяльність класу-музею спрямована на прищеплення дітям поваги та зацікавленості до професії рятувальника, допомогу в оволодінні дошкільнятами та учнями навчальних закладів правил безпечної життєдіяльності.

Так, 16 лютого до класу-музею завітали учні 5-го класу 11-ї загальноосвітньої школи обласного центру. Співробітники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій спільно з працівниками обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в цікавій та зрозумілій формі розповіли дітям про нелегкі будні рятувальників, основні напрямки діяльності Служби порятунку Рівненщини, а також нагадали основні чинники небезпеки у зимовий період та дотримання правил безпечної життєдіяльності.

Завідувач музею Людмила Холохолова продемонструвала присутнім повчальні відеомультфільми про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення загрози життю. В свою чергу рятувальники звернули увагу дітей на порядок поводження з піротехнічними засобами, а також нагадали правила дій у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів. По завершенню відвідин музею з метою закріплення отриманих знань всі школярі отримали агітаційні плакати та листівки.

До речі, працівники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій області постійно опікуються проблемами музею, із року в рік поповнюючи виставочні експонати, а також періодично беруть участь у навчальному процесі та вдосконалюють знання дітей шляхом матеріально-технічного оснащення класу сучасною відеотехнікою та відеоматеріалами з питань безпеки життєдіяльності. Рівненські рятувальники спільно з освітянами широко використовують можливості класу-музею, особливо під час проведення в загальноосвітніх та дошкільних закладах області тижнів знань з безпеки життєдіяльності.

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Луцьку продовжать роботи ...

КОМЕНТАРІ