На відкритті був присутній радник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик. Він побажав усім представникам органів державної влади пам'ятати обов'язок щпродовжувати боротьбу.
Назар Войтович, Ігор Костенко, Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Василь Мойсей, Тарас Слободян – ці хлопці з Тернопільщини віддали життя під час подій на Майдані. Їх фото розмістили на стелі як символ нагадування про подвиг.
Стелу освятив священик. Усі присутні помолились за здоров'я бійців АТО.
- Боротьба триває, і ми усі повинні долучатись до спільних завдань, - зазначив Юрій Юрик. – Виповнилось два роки з часу цих сумних подій Майдану. Ми повинні чітко усвідомлювати напрямок руху та нашу участь в ньому.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: В Чернівецькій області ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим