Степан Барна: «Ми продовжуємо відновлювати військові частини в області»

Степан Барна: «Ми продовжуємо відновлювати військові частини в області»

04.03.16 18:14 0 551
На Тернопільщині триває відновлення військових частин. За кожною із них закріпили відповідальні установи. Про це йшлось на засіданні Ради оборони 2 березня.

Як зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна, першочергово потрібно забезпечити належне функціонування військових частин на території області. Це стосується як матеріальних ресурсів, так і кадрових.

- У 44-ій артилерійській бригаді є на даний час 1016 вакансій. Завдання вищої професійної освіти – забезпечити кадри у військових частинах. Коли потрібні медики, водії чи кухарі – проблем з пошуком виникати не повинно, - продовжив очільник області.

Військовий комісар Тернопільського обласного військкомату полковник Володимир Катинський закликав чоловіків активніше долучатись до служби за контрактом.

- Це ряд переваг – висока заробітна плата, компенсація за оренду житла, пільги на навчання дітей. У центрі зайнятості 6500 чоловіків, із них нам потрібно на службу всього 10%. Це хороша перспектива, тому слід на місцях організовувати відповідні зустрічі та інформувати населення. Цей обов'язок тепер переходить і керівникам територіальних громад, - зазначив комісар.

Також цього року на навчання у вищі навчальні заклади військового спрямування готові прийняти 200 випускників шкіл з Тернопільської області. На даний час є лише 35 кандидатів на вступ, додав Володимир Катинський.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ