На Вінничині студенти і викладачі ДонНУ змагались із футзалу (+фото)

23.03.16 17:45 0 643
За програмою Спартакіади ДонНУ серед студентів та наукового-педагогічних працівників» з 14 по 21 березня 2016 року проходили змагання з футзалу. Змагання проходили на базі КП «Центральний міський стадіон» у м. Вінниця. В змаганнях взяли участь команди всіх 9-ти факультетів.

В організації спортивних перегонів взяли участь «Вінницький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з кафедрою фізичного виховання та спорту Донецького національного університету і Студентською радою ДонНУ.

21 березня відбулись фінальні змагання. Переможцем змагань з футзалу стала команда економічного факультету (перемогла по пенальті). ІІ місце посіла команда юридичного факультету і ІІІ місце - команда фізико-технічного факультету.

Команда-переможець була нагороджена кубком та медалями від обласного центру «Спорт для всіх» та дипломами ДонНУ.

Призери змагань отримали медалі від обласного центру «Спорт для всіх» та дипломи ДонНУ.