Триває семінар-тренінг для представників прес-служб підрозділів ДСНС України

Триває семінар-тренінг для представників прес-служб підрозділів ДСНС України

23.03.16 10:49 0 448
21 березня в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту в рамках проекту “Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями” Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ розпочався дводенний семінар-тренінг для представників прес-служб підрозділів ДСНС на тему: “Організація інформування населення з основних питань цивільного захисту”.

Спікером семінару є бізнес-тренер та викладач Володимир Дегтярьов. В перший день тренінгу учасники навчалися сучасним тенденціям роботи у соціальних мережах, особливостям ефективного спілкування із громадянами та представниками засобів масової інформації. Крім того, представники прес-служб ДСНС мали можливість на практиці відпрацювати продуктивні шляхи інформування населення з питань цивільного захисту, способи реагування на негатив та критику.

22 березня учасники тренінгу продовжили роботу, в ході якої аналізуватимуть роль ЗМІ у формуванні громадської думки та принципи роботи з журналістами на місцях виникнення надзвичайних подій. Також головний редактор фотослужби Укрінформу розповість про особливості фотозйомки, співпраці із фотоагенціями.

Прес-служба

ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ