На Тернопіллі розглянуто можливості проведення ремонту покрівлі Хмелівської школи

На Тернопіллі розглянуто можливості проведення ремонту покрівлі Хмелівської школи

23.03.16 17:07 0 313
Про ремонт покрівлі Хмелівської ЗОШ І-ІІ ступенів мова велася під час наради, яку провів голова РДА Юрій Ништа з начальником відділу освіти РДА Йосипом Кацаном, головою Хмелівської сільської ради Григорієм Гораком та директором школи Богданом Давосиром.

Зазначимо, що проект «Облаштування шатрового даху на Хмелівській школі» брав участь у конкурсі на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році. Проте даний проект не увійшов в число переможців конкурсу. Тому зараз розглядаються інші варіанти заміни покрівлі, оскільки м'яка покрівля протікає і потребує термінового ремонту.

В ході наради учасники окреслили шляхи здешевлення проекту шляхом реконструкції плоскої покрівлі із встановленням покрівлі ПВХ-мембраною. Встановлення такої покрівлі вартуватиме 315 тисяч гривень із гарантією на 25 років.

Окремо під час наради було розглянуто пропозиції фірм, які займаються такими видами робіт.

Підводячи підсумки наради, очільник району Юрій Ништа наголосив, що ремонт даху школи створить комфортні умови перебування дітей у навчальному закладі. А це є своєрідним шляхом для майбутнього розвитку громади.

Для довідки. Характерною особливістю технології улаштування покрівлі ПВХ-мембраною є зварювання полотна матеріалу гарячим повітрям з допомогою спеціального обладнання (без використання відкритого вогню). Зварювані з'єднання (шви) дуже міцні і гомогенні, що забезпечує абсолютно герметичну поверхню. ПВХ-мембрана вкладається лише в один шар і механічним способом прикріплюється до основи. Спосіб монтажу ПВХ-мембран та розміри матеріалу (довжина рулону до 25 м, ширина до 2,1 м) дозволяють швидко здійснювати улаштування покрівель великих розмірів. ПВХ-мембрани ефективно зарекомендували себе при влаштуванні експлуатованої та "зеленої" покрівлі (ПВХ-мембрана стійка до проростання коренів рослин).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ