На Вінниччині відбувся семінар фахівців,які відповідають за організацію профнавчання безробітних (+фото)

На Вінниччині відбувся семінар фахівців,які відповідають за організацію профнавчання безробітних (+фото)

24.03.16 13:03 0 314
У Вінницькому обласному центрі зайнятості 22 березня відбувся семінар-нарада зі спеціалістами базових центрів зайнятості, які відповідають за організацію профнавчання безробітних.

В.о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб‘єва поінформувала про підсумки роботи обласної служби зайнятості за січень – лютий 2016 року та основні завдання на поточний рік щодо надання соціальних послуг населенню.

«Актуальним питанням є активізація співпраці з військкоматами, - наголосила очільниця обласної служби зайнятості, - Проведення спільних заходів, спрямованих на залучення до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України зареєстрованих безробітних, головне завдання у цій співпраці».

Про проблемні питання щодо організації профнавчання безробітних, у тому числі учасників антитерористичної операції, шляхи їх вирішення у світлі нових нормативно-законодавчих актів розповіла начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Валентина Зарудняк.

Одними із основних питань, які обговорили на нараді - це здійснення контролю за організацією та проведенням професійного навчання безробітних, за виконанням навчальними закладами, підприємствами та організаціями договірних зобов'язань з питань професійного навчання безробітних. Їх озвучила заступник начальника відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Неля Ляліна.

В ході наради фахівців ознайомили з практикою роботи Ленінського районного центру зайнятості м.Вінниці, який працює в межах Регламенту роботи щодо задоволення потреб клієнтів.

Відділ організаційної та інформаційної роботи Вінницького ОЦЗПро це повідомили у Вінницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ