На Хмельниччині рятувальники провели навчання на молокозаводі

На Хмельниччині рятувальники провели навчання на молокозаводі

24.03.16 15:50 0 382
23 березня рятувальники під керівництвом заступника начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з реагування на надзвичайні ситуації Петра Сибіги, провели комплексно-тактичне навчання на ПрАТ «Деражнянський молочний завод».

За тактичним задумом, внаслідок порушення технологічного процесу експлуатації компресорної установки сталася розгерметизація ємності з рідким аміаком, внаслідок чого є потерпілий.

Негайно до місця події за підвищеним номером виклику прибули два відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини та аварійні служби району. Вогнеборці провели розвідку району аварії, встановили місцезнаходження потерпілого та відразу евакуювали його в безпечне місце. Для запобігання розповсюдження хмари небезпечної хімічної речовини, за допомогою пожежних стволів, бійці встановили водяну завісу та накрили піною площу розлитого аміаку.

Підводячи підсумки навчання, Петро Сибіга зазначив, що тренування пройшли успішно, підрозділи ДСНС та усі залучені до навчань оперативні служби району виконали поставлене завдання та довели свою готовність діяти за призначенням.

Деражнянський районний сектор

ГУ ДСНС у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ