У Львівській області рятувальники нагадують школярам правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

У Львівській області рятувальники нагадують школярам правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

24.03.16 15:51 0 377
До Головного управління ДСНС України у Львівській області звернулося керівництво СЗШ №32 міста Львова, з проханням провести урок для школярів щодо поводження з невідомими предметами. Батьківських знань часто не вистачає, аби правильно роз’яснити дитині, як саме необхідно поводитися в тих чи інших ситуаціях.

Тому, 23 березня фахівець сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС Львівщини завітала до навчального закладу та провела із його вихованцями бесіду на тему: «Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів».

Існують різні вибухонебезпечні предмети. Спільно із рятувальницею діти проаналізували у яких місцях можна виявити підозрілі предмети та у якому вигляді їх можуть маскувати. Під час обговорення учні пригадали випадок, який трапився у місті Львові. Тоді від спрацювання вибухового пристрою постраждала працівниця правоохоронних органів.

Далі учні переглянули навчальний фільм про те, як двоє школярів у лісі знайшли гранати та намагалися їх кинути в багаття. На щастя, поруч були піротехніки ДСНС, які категорично заборонили їм це робити та вивели школярів на безпечну відстань. Після перегляду, разом з рятувальниками, підлітки обговорили помилки головних героїв та розповіли, як правильно діяти в подібних ситуаціях.

Учнів цікавило, чому піротехніки дотепер знаходять застарілі боєприпаси в землі після минулих війн, чому інколи важко розпізнати бомби, гранати, міни, патрони, снаряди, та де на них можна натрапити, чому до них не можна підходити близько й розмовляти по телефону.

По завершенні уроку школярі зробили висновок - якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, необхідно відразу повідомити про цю знахідку дорослих або зателефонувати до Служби порятунку «101».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Тернополі на вул. ...

КОМЕНТАРІ