За 10 днів роботи в управлінні патрульної поліції Тернополя склали 575 протоколів про адмінпорушення

За 10 днів роботи в управлінні патрульної поліції Тернополя склали 575 протоколів про адмінпорушення

24.03.16 19:30 0 367
23 березня голова обласної державної адміністрації Степан Барна та очільник поліції в Тернопільській області Олександр Богомол побували з робочим візитом в управлінні патрульної поліції м. Тернопіль.

Начальник управління патрульної поліції у місті Тернопіль, лейтенант поліції Володимир Струк ознайомив з роботою підрозділу. Також делегація оглянула адмінприміщення патрульної поліції.

«За десять днів роботи ми вже маємо складено 575 адмінматеріалів, - констатував Володимир Струк. – по гарячих слідах розкрили кілька злочинів, нашими патрульними знайдено людину, яка перебувала тривалий час у розшуку, доставлено кілька транспортних засобів на арешт майданчики через неправильне паркування та складено сім протоколів за керування автомобілем у нетверезому стані».

Начальник управління патрульної поліції відзначив роботу особового складу.

«Інспектори в нас хороші, працюють з першого дня дуже добре, - зауважив Володимир Струк. – Загалом, суттєвих труднощів не виникає. Від жителів Тернополя хотілося б більше розуміння, багато людей хочуть змін, але, насправді, самі не змінюються».

В свою чергу очільник поліції в Тернопільській області Олександр Богомол відзначив, що спілкуючись з місцевими громадянами, вони дякують за введення патрульної поліції, адже вони щодня бачать їх роботу і вірять в свою захищеність.

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна позитивнооцінив умови роботи нової поліції.

«Реформа правоохоронних органів – одна з ключових в державі, - зазначив Степан Барна. – У лавах нової поліції - люди з новим баченням і новими підходами до роботи. Крім того, важливо, що із 209 нових патрульних 24 з них служили в зоні АТО».

Довідково: 12 березня у Тернополі присягнули на вірність Україні 209 нових патрульних поліцейських.

Всього ж до травня 2016 року в штаті нової патрульної поліції країни будуть працювати шістнадцять тисяч нових поліцейських, зазначив він.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Спільна делегація ...
Наступна новина: Луцьк: більшість ...

КОМЕНТАРІ